25 mm
KYA
KYA-50
| Breedte: | |
|---|---|
| Dikte: | |
| Beschikbaarheid: | |
| Aantal: | |
KYA 25 mm gegalvaniseerde omsnoeringsgespen zijn gespen van koolstofstaal, ontworpen voor compatibele omsnoeringssystemen met composietkoord, geweven, hotmelt en plastic. Het afgebeelde KYA-50- model is 25 mm (1') breed, vervaardigd uit 5,0 mm draad en heeft een gepubliceerde breukbelasting van 1237 kg.
KYA vermeldt zowel gegalvaniseerde als gefosfateerde afwerkingen voor KYA-50. De gepubliceerde verpakkingshoeveelheid bedraagt 500 stuks per doos . Voor industriële ladingzekering moet u de gespbreedte, draaddiameter, oppervlakteafwerking en omsnoeringsspecificatie afstemmen in plaats van de gesp alleen op basis van de nominale breedte te selecteren.
Vraag prijzen voor gespen van 25 mm aan
De volgende specificaties beschrijven de afgebeelde KYA-50 gegalvaniseerde omsnoeringsgesp.
| Parameterspecificatie | |
|---|---|
| Model | KYA-50 |
| Producttype | Staaldraad omsnoeringsgesp |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Gesp breedte | 25 mm (1') |
| Draaddiameter | 5,0 mm |
| Gepubliceerde breukbelasting | 1237 kg |
| Opties voltooien | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| Gepubliceerde verpakking | 500 stuks/doos |
| Geschikte omsnoering | Compatibel 25 mm composietkoord, geweven, hotmelt en plastic omsnoeringsband |
Het gepubliceerde cijfer van 1237 kg heeft betrekking op de breukbelasting van de KYA-50-gesp . Het mag niet automatisch worden beschouwd als de geteste breeksterkte van een compleet riem-en-gesp-systeem.
KYA publiceert twee verschillende modellen draadgesp met een nominale breedte van 25 mm. Het belangrijke verschil is de draaddiameter en de gepubliceerde breukbelasting.
| Model | Breedte | Draaddiameter | Breukbelasting | Verpakking |
|---|---|---|---|---|
| KYA-50 | 25 mm (1') | 5,0 mm | 1237 kg | 500 stuks/doos |
| KYA-60 | 25 mm (1') | 6,0 mm | 1557 kg | 500 stuks/doos |
Beschouw KYA-50 en KYA-60 niet als uitwisselbaar, simpelweg omdat beide worden vermeld als gespen van 25 mm. Bevestig de vereiste draaddiameter, bandconstructie en systeemprestaties voordat u het model selecteert.
Het huidige assortiment KYA-draadgesp omvat 13 mm tot en met 50 mm. De onderstaande tabel behoudt het gepubliceerde model, de breedte, de draaddiameter, de verpakkingshoeveelheid en de breukbelasting.
| Model | Breedte | Draaddiameter | Stuks/doos | Breukbelasting | Afwerking |
|---|---|---|---|---|---|
| KYA-30 | 13 mm (1/2') | 3,3 mm | 1.000 | 453 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-35 | 16 mm (5/8') | 3,5 mm | 1.000 | 659 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-40 | 19 mm (3/4') | 4,0 mm | 1.000 | 855 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-50 | 25 mm (1') | 5,0 mm | 500 | 1237 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-60 | 25 mm (1') | 6,0 mm | 500 | 1557 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-70 | 32 mm (1-1/4') | 7,0 mm | 250 | 2439 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-70A | 38 mm (1-1/2') | 7,0 mm | 150 | 3596 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
| KYA-80 | 50 mm (2') | 8,0 mm | 100 | 4500 kg | Gegalvaniseerd / Gefosfateerd |
Vraag specificaties voor draadgesp aan
KYA vermeldt zowel gegalvaniseerde als gefosfateerde afwerkingen voor KYA-50. Geef bij het aanvragen van een offerte de gewenste oppervlaktebehandeling op.
Een gegalvaniseerde afwerking biedt bescherming tegen corrosie in vergelijking met ongecoat koolstofstaal. De daadwerkelijke geschiktheid is afhankelijk van vocht, chemicaliën, temperatuur, opslagomstandigheden en blootstellingsduur.
Gefosfateerde gespen zijn een andere gepubliceerde optie. Wanneer een bepaalde riem-en-gesp-configuratie één afwerking specificeert, gebruik dan die configuratie in plaats van de afwerking te vervangen zonder bevestiging.
De voor de KYA-50 gepubliceerde breukbelasting van 1237 kg beschrijft de gespspecificatie vermeld door KYA. Een compleet omsnoeringssysteem omvat ook de riem, de sluiting van de gesp, de draadopstelling en de toegepaste spanning.
Verschillende banden van 25 mm, gebruikt met verschillende gespconstructies, kunnen verschillende prestaties van het complete systeem opleveren, ook al blijft de nominale bandbreedte 25 mm.
Als een project een minimale breeksterkte voor het volledige systeem specificeert, geef dan ter bevestiging het exacte bandmodel, gespmodel, gespafwerking en spanmethode op.
KYA vermeldt KYA-50 voor gebruik met compatibele 25 mm composietkoordomsnoeringsbanden, geweven koordomsnoeringsbanden, hotmelt omsnoeringsbanden en plastic omsnoeringsbanden.
De geselecteerde riem moet overeenkomen met de gespbreedte van 25 mm en moet geschikt zijn voor de vereiste belasting en spanning. De constructie en dikte van de riem kunnen de sluiting van de gesp beïnvloeden, zelfs als de nominale riembreedte hetzelfde is.
Wanneer u een bestaande gesp vervangt, geef dan de huidige bandspecificatie, gespbreedte, draaddiameter en afwerking door, zodat de vereiste configuratie kan worden vergeleken.
KYA-50 kan worden gebruikt als onderdeel van compatibele 25 mm omsnoeringssystemen voor industrieel bundelen, palletiseren en ladingzekering, waarbij de geselecteerde omsnoeringsband- en gespconfiguratie voldoet aan de toepassingsvereisten.
Bundels van stalen buizen en metalen profielen
Hout en houtverpakkingen
Gepalletiseerde industriële goederen
Aluminium producten
Machines en motoren
Steen- en bouwmateriaalbundels
Grote kratten en exportverpakkingen
Magazijn- en logistieke verpakking
Toepassingen op het gebied van vrachtvervoer
Rijg de compatibele 25 mm-band door de gesp volgens het vereiste draadpatroon. Plaats de riem rond de lading en gebruik een geschikte spanner om gecontroleerde spanning aan te brengen.
Controleer voordat u de spaninrichting losmaakt of de riem goed om de gesp zit en of het gewricht onder spanning stabiel blijft.
Knip overtollige band pas af nadat de verbinding correct is gespannen en gecontroleerd. Gebruik geschikte randbescherming waar scherpe of schurende laadoppervlakken de spanband kunnen beschadigen.
Beide modellen hebben een nominale breedte van 25 mm. KYA-50 gebruikt draad van 5,0 mm met een gepubliceerde breukbelasting van 1237 kg, terwijl KYA-60 draad van 6,0 mm gebruikt met een gepubliceerde breukbelasting van 1557 kg.
Bevestig dat de geselecteerde band geschikt is voor een gesp van 25 mm en dat de constructie en dikte ervan overeenkomen met de beoogde gesp en spanmethode.
De KYA-50 heeft een gepubliceerde breukbelasting van 1237 kg . Als de aankoopvereiste de volledige systeemsterkte specificeert, verifieer dan de volledige combinatie van riem en gesp in plaats van alleen de gespwaarde te gebruiken.
Geef bij het bestellen de gewenste afwerking op, vooral bij het vervangen van een bestaande gesp of het matchen van een bestaand omsnoeringssysteem.
Controleer of de spanner het geselecteerde bandmateriaal, de breedte van 25 mm, de banddikte en de vereiste toegepaste spanning ondersteunt. De gespbreedte alleen bepaalt niet de compatibiliteit van het gereedschap.
De huidige KYA-productinformatie verwijst naar SGS- en TUV-tests voor het aanbod van draadgespproducten. Indien inspectie- of testdocumentatie vereist is voor de aankoop, vraag dan de actuele ondersteunende documenten aan voordat u bestelt.
Bevestig dat elk geleverd rapport van toepassing is op het exacte gespmodel, materiaal, afwerking en aankoopvereiste die bij de bestelling betrokken zijn.
Vereist gespmodel: KYA-50 of KYA-60
Vereiste gespbreedte van 25 mm
Vereiste draaddiameter van 5,0 mm of 6,0 mm
Gegalvaniseerde of gefosfateerde afwerking
Bandtype, breedte en dikte
Vereiste gesp of volledige systeemprestaties
Bestaande spanapparatuur, indien van toepassing
Benodigde hoeveelheid
Vereiste keurings- of testdocumenten, indien van toepassing
Leveringsbestemming
Stuur uw vereisten voor de gesp van 25 mm
KYA-50 is een 25 mm (1') stalen draadgesp vervaardigd uit 5,0 mm koolstofstaaldraad.
KYA publiceert een breukbelasting van 1237 kg voor de KYA-50 gesp.
Niet automatisch. Het cijfer van 1237 kg is de gepubliceerde breukbelasting van de gesp. De volledige systeemprestaties zijn ook afhankelijk van de riem, de sluiting van de gesp, de draadopstelling en de toegepaste spanning.
De gepubliceerde verpakkingshoeveelheid voor KYA-50 is 500 stuks per doos.
KYA vermeldt gegalvaniseerde en gefosfateerde afwerkingen voor de KYA-50 gesp.
Beide zijn nominale gespen van 25 mm. KYA-50 gebruikt draad van 5,0 mm en heeft een gepubliceerde breukbelasting van 1237 kg, terwijl KYA-60 draad van 6,0 mm gebruikt en een gepubliceerde breukbelasting van 1557 kg heeft. Beide staan vermeld op 500 stuks per doos.
KYA vermeldt KYA-50 voor compatibele 25 mm composietkoordomsnoeringen. Bevestig de exacte bandconstructie, dikte en vereiste prestaties van het complete systeem vóór de definitieve selectie.
KYA vermeldt ook compatibele geweven koordomsnoeringen voor het assortiment draadgesp. Zorg ervoor dat de breedte en constructie van de band overeenkomen met de geselecteerde gesp en spanuitrusting.
Galvaniseren biedt corrosiebescherming in vergelijking met ongecoat koolstofstaal. De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van de gebruiksomgeving, vocht, chemicaliën en blootstellingsduur.
Geschiktheid voor buitengebruik is afhankelijk van de gekozen afwerking, blootstellingsduur en omgevingscondities. Bevestig het vereiste niveau van corrosiebescherming voor de beoogde toepassing.
Normaal gesproken wordt een geschikt spangereedschap gebruikt om gecontroleerde spanning aan te brengen. Controleer of het gereedschap het geselecteerde bandmateriaal, de breedte, de dikte en de vereiste spanning ondersteunt.
Vervang de modellen niet alleen omdat de KYA-60 een hogere gepubliceerde breukbelasting heeft. De draadconstructie van 6,0 mm, de compatibiliteit van de banden en de volledige systeemvereisten moeten ook worden gecontroleerd.
In de actuele productinformatie van KYA staat dat monsteraanvragen geregeld kunnen worden. Neem contact op met KYA met het vereiste gespmodel en de bandspecificatie om de huidige monstervoorwaarden en beschikbaarheid te bevestigen.
KYA levert ook polyestercomposiet koordomsnoeringsbanden voor compatibele draadgespsystemen. Zorg ervoor dat u bij het selecteren van de componenten rekening houdt met de breedte van de riem, de afmetingen van de gesp en de vereiste prestaties van het complete systeem.
Bekijk de KYA-riem- en gespcatalogus voor meer maten draadgesp, composietband en aanverwante producten voor het vastzetten van de lading.
KYA levert staaldraadgespen en bijpassende omsnoeringsproducten voor verpakkingsdistributeurs, fabrikanten, logistieke bedrijven en industriële afnemers. Stuur uw gewenste model, draaddiameter, oppervlakteafwerking, bandspecificatie, hoeveelheid en leveringsbestemming voor productbevestiging en offerte.
BEVESTIGINGSMIDDELEN
MEUBILAIR ACCESSOIRES
VERPAKKINGSMATERIAAL